fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Toruń Stare Miasto

ul. Rybaki

3 650 PLN

30.24 zł/m2

Komercyjny wynajem 120.70 m2 Pokoje: 4 Rok: 1926

Numer oferty: CP0948064

Szczegóły

Typ nieruchomości Komercyjny
Lokalizacja Toruń Stare Miasto
Adres ul. Rybaki
Typ transakcji wynajem
Powierzchnia 120.70 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 1926
Piętro 1
Cena za m2 30.24

Biuro Rybaki 250m od Starówki Obok Biały Port

Czteropokojowy lokal biurowo-usługowy na obrzeżach Starego Miasta w Toruniu. Nieruchomość położona zaledwie 250m od Toruńskiej Starówki, Bulwaru Filadelfijskiego oraz Wisły. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wolnostojącej willi. Budynek dwukondygnacyjny. Prywatny podjazd wyłożony kostką granitową z możliwością zaparkowania jednego auta. Dodatkowe darmowe miejsca parkingowe wzdłuż ulicy.

Część biurowo-usługowa składa się z: czterech dużych pokoi, dwóch łazienek, kuchni oraz lobby o łącznej powierzchni 120,7 m2. Termin wydania nieruchomości do uzgodnienia. Czynsz w wysokości 3650 zł + 23% VATKaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Wynajem na okres minimum 12 miesięcy

Budynek w 2014 roku przeszedł modernizację, został przebudowany i docieplony. Dach wyremontowany, pokryty dachówką ceramicznąOgrzewanie gazowe - piec własny w budynku. W każdym pomieszczeniu rozprowadzona jest wentylacja. Nieruchomość utrzymana jest w doskonałym stanie.

Ogrodzenie z frontu murowane. Wjazd wyłożony kostką granitową. Możliwość zaparkowania jednego auta na posesji. Dodatkowe darmowe miejsca parkingowe wzdłuż ulicy przed budynkiem. 

Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Starówki, Wisły, Parku Bydgoskiego oraz Bulwaru Filadelfijskiego. W otoczeniu inne domy wolnostojące, hotel Ibis, liczna zieleń oraz powstająca luksusowa inwestycja "Biały Port". Dojazd do posesji drogą asfaltową. W bliskim sąsiedztwie cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości