fbpx
Drukuj ofertę

Toruń Wrzosy

1 700 000 PLN

9764.50 zł/m2

Dom sprzedaż 174.10 m2 Pokoje: 5 Rok: 2022

Numer oferty: CP0262734

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Toruń Wrzosy
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 174.10 m2
Liczba pokoi 5
Rok budowy 2022
Cena za m2 9764.50

Wysokiej jakości materiały Stan deweloperski

Nowoczesny pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym stanie deweloperskim w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość w sąsiedztwie innych budynków oraz lasu. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Zagospodarowany ogród z nasadzeniami wokół działki i kostką brukową. Dodatkowa poddasze do własnej adaptacji. Nieruchomość gotowa do natychmiastowego wydania.

Dom składa się z: salonu z jadalnią (31,90 m²), czterech sypialni (17,40 m², 15 m² i 14,50 m², 13,10 m²), kuchni z narożnym oknem (9,70 m²), trzech łazienek (6,10 m², 6,10 m² i 3 m²), dwóch garderób (6,50 m², 3,40 m²), pomieszczenia gospodarczego (6,70 m²), korytarza (6,10 m²), wiatrołapu (5,20 m²), korytarza (2,10 m²), klatki schodowej (2,80 m²), kotłowni (5,40 m²) i garażu jednostanowiskowego (19,10 m²) o łącznej powierzchni całkowitej 174,1 m² i powierzchni użytkowej 146,80 m². Dodatkowo do zagospodarowania poddasze o powierzchni 90m² (w najwyższym punkcie 3,5m) doświetlone 6 oknami połaciowymi wysokiej jakości. Część dzienna doświetlona panoramicznym oknem. Z salonu wyjście na zadaszony taras. Dom gotowy do wydania.

Standard wykończenia: ściany - tynki gipsowe diamant, podłogi - posadzka betonowa. Dom murowany z najlepszych jakościowo materiałów zgodnie z obowiązującymi normami energooszczędności posadowiony na ławach i ścianach fundamentowych, murowany z Porothermu zwieńczony dachem szkieletowym pokrytym dachówką ceramiczną. Budynek docieplony 20 cm styropianem. Na elewacji wyprowadzona instalacja oświetleniowa. Balkon wykończony deską kompozytową, balustrada z aluminium i szkła hartowanego. Duże drzwi tarasowe (3,3 m) przesuwne w technologii HST + drzwi balkonowe podwójne wychodzące z jadalni na taras. Drzwi wejściowe energooszczędne drewniane pokryte zewnątrz stalą z przeszkleniem bocznym (typu lustro weneckie). Budynek ogrzewany najnowszym kotłem gazowym firmy Viessmann Vitopend 100 z możliwością sterowania z telefonu. Ogrzewanie podłogowe. Elektryczne rolety z nowoczesnymi silnikami przeciążeniowymi. Parapety zewnętrze wykonane z kamienia naturalnego.

Ogrodzenie z frontu murowane. Działka o powierzchni 404 m² zagospodarowana z częściowymi nasadzeniami, ogrodzona. Na działce położona kostka brukowa przed garażem, chodnik doprowadzający do wejścia głównego oraz ścieżka prowadząca na taras. Podest przed drzwiami głównymi został wykończony kamieniem naturalnym. Brama garażowa panelowa w kolorze okien Firmy Wiśniowski ze sterowaniem z pilota. Taras i wejście do budynku zadaszone. Na elewacji wyprowadzona instalacja oświetleniowa.

Dom położony w cichej okolicy, w sąsiedztwie lasu. W otoczeniu inne domy wolnostojące zamieszkane głównie przez rodziny z dziećmi. Dojazd do posesji  drogą asfaltową. W bliskim sąsiedztwie lokale usługowe, sklepy spożywcze, przychodnia, żłobek, restauracje.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości