fbpx
Drukuj ofertę

Złotoria

ul. Wspólna

349 000 PLN

239.20 zł/m2

Działka sprzedaż 1459.00 m2

Numer oferty: CP0428627

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Złotoria
Adres ul. Wspólna
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1459.00 m2
Cena za m2 239.20

Zalesiona działka w cichej okolicy 2km od Torunia

Działka budowlana o powierzchni 1459 m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub nieuciążliwe usługi towarzyszące zabudowie mieszkaniowej, położona w miejscowości Złotoria przy ulicy Wspólnej. Cicha, spokojna okolica, nieruchomość położona około 2 km od granic administracyjnych Torunia. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną odległość od drogi utwardzonej to około 30 m. Prąd, woda, kanalizacja i gaz znajdują się drodze. Ofertę stanowi działka numer 470.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi. Dopuszczalne przeznaczenie uzupełniające - nieuciążliwe usługi towarzyszące zabudowie mieszkaniowej; drogi wewnętrzne, przepompownie, stacje transformatorowe.
Obowiązek realizacji zabudowy o maksimum dwóch kondygnacjach nadziemnych, przy czym druga kondygnacja stanowić powinna poddasze użytkowe, o maksymalnej wysokości całkowitej budynku = 9,0m. Dla projektowanych obiektów mieszkalnych, jednorodzinnych ustala się stosowanie dachów dwu lub czterospadowych o równym kącie symetrycznych połaci o kącie nachylenia od 35° do 45°.

Plan nakazuje lokalizację garaży i pomieszczeń usługowych i gospodarczych jako wbudowane lub dobudowane do bryły budynku, tworząc z nią zwartą całość architektoniczną, dopuszcza realizację garaży i budynków gospodarczych wolnostojących i przy granicy działki z działką sąsiednią, z dachem o kącie nachylenia dachu od 20°-40°.

Powierzchnię biologicznie czynną określa się na minimum 50% powierzchni działki budowlanej, a maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 30% powierzchni działki. 

Doskonała lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Złotoria pod Toruniem. W otoczeniu inne domy wolnostojące zamieszkane głównie przez rodziny z dziećmi. W pobliżu między innymi sklepy spożywcze, supermarkety, restauracja, Szkoła Podstawowa, apteka. Dojazd do Torunia zajmuje kilka minut.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości