fbpx

Projekt personalizowana kartka na zakończenie transakcji od 100 zł netto

Jak przypieczętować udaną transakcję?

Wielu pośredników wręcza klientom kupującym, jak i sprzedającym – upominek. Jest to dobry moment, aby podziękować klientom, ale także poprosić ich o wystawienie opinii bądź polecenie Twoich usług dalej.

W Centrum Pośrednika stworzymy dla Ciebie kartki z podziękowaniami, wykonane z grubego papieru o wielkości pocztówki.

Koszt projektu jednostronnego 100 zł netto
Koszt projektu dwustronnego 150 zł netto

Zobacz ceny druku tutaj.

Nie mam identyfikacji graficznej swojej firmy

Jeżeli nie posiadasz logo czy wybranych kolorów dla swojej firmy stworzymy podstawową wersję projektu. Zaproponujemy Ci identyfikację graficzną, którą później możemy wspólnie rozwinąć w innych materiałach marketingowych dla Twojego biura nieruchomości.

Mam identyfikację graficzną biura

Prześlij do nas księgę znaku lub pojedyncze elementy, które posiadasz. Jeżeli chcesz odświeżyć projekt, również nam go prześlij i wskaż, co chcesz zostawić, a co planujesz zmienić. Stworzymy realizacje pasującą do brandu Twojego firmy.

Jak wygląda realizacja?

  1. Wysyłasz do nas wiadomość w formularzu z informacją o chęci wykonania projektu.
  2. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, prosimy o ewentualne dosłanie materiałów lub pomysłów. Wspólnie ustalamy co dokładnie ma się znaleźć na projekcie.
  3. Po akceptacji kosztów przystępujemy do realizacji. W ciągu 1-2 dni roboczych przesyłam Ci wstępną propozycję.
  4. Jeżeli akceptujesz projekt to przesyłamy go do Ciebie lub odsyłamy do druku. Jeżeli potrzebujesz poprawek, konsultujemy się i je wprowadzamy.
  5. Jeżeli jesteś stałym klientem Centrum Pośrednika realizacja zostanie doliczona do comiesięcznej faktury. Jeżeli to jednorazowa usługa prześlemy Ci proformę do opłacenia.

Zobacz ceny wydruków tutaj. Jeżeli szukasz wydruku kartek niestandardowych napisz do nas.