fbpx

Grafiki do ofert nieruchomości już od 100 zł netto

Oferta nieruchomości to nie tylko jej zdjęcia. Szczególnie kiedy nieruchomość nie wygląda atrakcyjnie i nie widać jej potencjału lub kiedy okolica jeszcze nie jest odnowiona albo sprzedajesz działki, które ciężko jest pokazać.

W Centrum Pośrednika stworzyliśmy dla Ciebie usługę personalizowanych grafik ofert. W zależności od rodzaju oferty i Twojej identyfikacji graficznej stworzymy idealnie pasującą grafikę. Może być to oznaczenie działek, nałożenie na nie planu, dopracowanie okolicy, naniesienie potencjalnych zmian w mieszkaniu/budynku i wiele innych! Chętnie doradzimy Ci, co będzie się najlepiej prezentowało.

Jak wygląda realizacja?

  1. Wysyłasz do nas wiadomość w formularzu z informacją o chęci wykonania projektu.
  2. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, prosimy o ewentualne dosłanie materiałów lub pomysłów.
  3. Umawiamy się na rozmowę telefoniczną lub video rozmowę w celu poznania szczegółów i przedstawienia Ci naszych propozycji.
  4. Przesyłamy Ci propozycje i jeżeli akceptujesz projekt to przesyłamy go do Ciebie w formie użytkowej. Jeżeli potrzebujesz poprawek, konsultujemy się i je wprowadzamy.
  5. Jeżeli jesteś stałym klientem Centrum Pośrednika realizacja zostanie doliczona do comiesięcznej faktury. Jeżeli to jednorazowa usługa prześlemy Ci proformę do opłacenia przed przystąpieniem do projektu.