fbpx

Canva

Świat projektowania dla każdego

Canva to uruchomione w 2013 r. narzędzie internetowe do projektowania i publikowania. Naszą misją jest umożliwienie użytkownikom na całym świecie projektowania swoich pomysłów i publikowania ich gdziekolwiek.

Inspiracje od samego początku

Dzięki tysiącom profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, obrazów i wysokiej jakości treściom z łatwością zrealizujesz swoje najlepsze pomysły.

Praca samodzielna lub zespołowa

Niezależnie od tego, czy działasz samodzielnie, czy w ramach małego, dużego, lokalnego lub globalnego zespołu, całą swoją pracę i komunikację obsłużysz w tym miejscu, zachowując spójność wizerunku marki.

Niezależnie od tego, czy prezentujesz, pobierasz, planujesz, udostępniasz czy drukujesz, z pewnością ucieszy Cię, że efekty Twojej pracy wpływają na rzeczywisty świat.

Łatwa współpraca

Zaproś innych do edycji lub utwórz własny zespół w serwisie Canva Pro, aby zarządzać materiałami marki, dodawać opinie i obsługiwać zatwierdzanie, a także skalować zawartość wizualną.

Wykresy

Canva ma szeroki wybór prostych w użyciu szablonów do projektowania raportów, które pozwoliły mi łatwo osadzić moje wykresy i informacje oraz pomogły mi skupić się na treści, zamiast spędzać godziny na projektowaniu.

Źródło: www.canva.com